Haridusteaduste instituudi uudised

Otsi uudist

Internetiturvalisuse õppus DigiÄKK täitis Tähtvere pargi õpihimuliste koolieelikutega
  • uudis
Kaasava hariduse õppekava infotund toimub veebis 23. mail 2024 a kl 16.
  • uudis
Põhikooli mitme aine õpetaja õppekava infotund toimub veebis 23. mail 2024 a kl 14.
  • uudis
6.-10. mail 2024 külastasid haridusteaduste instituuti 25 tegevõpetajat Belgiast.
  • #täiendusõpe
  • uudis
„Õpetajaamet on värvikas ja mitmekülgne. Võib ju olla, et iga päev on samad tunnid ja õpilased, aga palju oleneb sellest, milline meeleolu on klassis,“ räägib õpetajaks õppiv Brigitta Tikku.
  • uudis
6.-7. mail toimus Kubijal haridusteaduste instituudi arenguseminar, kus instituudi töötajad avasid ühistes aruteludes väärtuste, koostöö, turvatunde ja töökultuuri tähendust ning olulisust oma töös.
  • #instituudist
  • uudis
18. mail saavad tudengilinnas üle viie aasta taas kokku tuhanded Tartu Ülikooli vilistlased. Vilistlaste kokkutulekul „Tagasi ülikooli“ toimuvad loengud ja ekskursioonid üle linna asuvates instituutides, ühislaulmine ja tervituskõned peahoone ees, rongkäik ning suur pidu spordihoones.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
16. mail toimub Tallinnas Eesti doktorikooli karjäärikonverents, kus räägitakse doktoriõppe väärtusest ning doktorantide erialastest väljavaadetest. Oodatud on kõik Eesti doktorandid ja doktoriõppest huvitatud.
  • #tudengile
  • #koostöö
DigiEfekti projekt: Opiq.
  • meist mujal
Uuel õppeaastal juba viiendat aastat järjest programm „Talendid Tartusse!“.
  • #esmakursuslane
  • uudis
Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi eripedagoogika ja logopeedia magistriõppekava üliõpilased Anni Varjo ja Laura-Liis Nõmme räägivad oma õppimis- ja praktikakogemustest.
  • uudis
TÜ haridusteaduste instituudi põhikooli mitme aine õpetaja magistriõppekava üliõpilased Minna Marleen Meremaa, Kertu Säinas ja vilistlane Anni Remmelgas räägivad oma kogemustest õpingutel ja tööelus.
Ilmus EHA uus number.
  • uudis
Tartu Ülikool ootab doktoriõppesse kandideerima tulevasi teadlasi ja tippspetsialiste.
HI vilistlaspäev
  • #vilistlaste kokkutulek
  • #vilistlane
Keeleõppemängudest.
  • meist mujal
Hele-Mai Viltrop ja Joonas Asumets on Tartu Ülikooli tudengid, kes said pärast gümnaasiumi lõpetamist kutse osaleda Tartu Ülikooli teaduskooli programmis „Talendid Tartusse!“.
Täiendusõppe kogemusseminar „Iga kogemus on väärtuslik“ 02.04.2024
  • #täiendusõpe
  • uudis
18.–22. märtsil käisid Tartu Ülikooli õpetajakoolituse üliõpilased ja vilistlased seitsmes koolis üle Eesti, et tutvustada gümnasistidele õpetajaameti eri külgi ning õpetajaks saamise võimalusi.
  • uudis
Materjalide abil soovitakse kujundada kliimamuutustega seotud arusaamu ja hoiakuid ning suurendada seeläbi kliimateadlikku käitumist ühiskonnas.
  • #kestlikkus
  • #koostöö