AAA
2219229
2219228
2217027
2219227
2217030
Tahad muuta maailma - õpi õpetajaks!
Innustavad ja innovatiivsed õppejõud
Mitmekesised ja kaasaegsed õpetamismeetodid
Parim erialaraamatukogu - 15 000 laenutust aastas
Ainus koht maailmas, kus saab õppida eesti viipekeele tõlgiks

Doktorikool

Haridus- ja kasvatusteaduste doktorikool on Tallinna, Tartu ja Helsingi Ülikooli koostööprojekt, mis pakub doktorantidele erinevaid võimalusi pühendumiseks teadus- ja õppetööle ning doktorantuuri edukaks läbimiseks

Eesti Haridusteaduste Ajakiri. Estonian Journal of Education

Eesti Haridusteaduste Ajakiri. Estonian Journal of Education on eelretsenseeritav ja rahvusvahelise toimetuskolleegiumiga avatud juurdepääsuga ajakiri, mis avaldab eestikeelseid akadeemilisi originaaluurimusi ja teaduspõhiseid kaastöid kasvatusteadustest, haridusest ja õpetajakoolitusest kogu selle mitmekülgsuses. Ajakirja antakse välja Tartu Ülikooli ja Tallinna Ülikooli koostöös, Tartu Ülikooli Kirjastuse väljaandena ning avaldatakse avatud publitseerimise platvormil OJS (Open Journal Systems).

Meediakajastused

Haridusteaduste instituudi üksused

Pedagogicum

Pedagogicum on Tartu Ülikooli konsortsium, mis koordineerib õpetajakoolituse ja haridusteaduse edendamiseks vajalikku tegevust ülikoolis. Konsortsiumi juhib haridusteaduste instituudi professor Margus Pedaste.
Pedagogicumi koduleht

Uudised

Kolmapäeva, 17. detsembril allkirjastasid kaitseministeeriumi, kaitseväe ja Tartu ülikooli esindajad koostöölepingu strateegiliste huvidega seotud doktoriõppe õppekoha loomiseks haridusteaduste instituudis väljaspool tavapärast riigipoolset doktoriõppe tegevustoetust.
Teisipäeval, 16. detsembril tänavad Tartu ülikool ja üliõpilased õppejõude, programmijuhte, õppekvaliteedi edendajaid ja aktiivseid üliõpilasi, kes on oma tegemistes eeskujuks teistele. Tänuüritus toimub korporatsioon Rotalia majas (Tähe 3)

Sündmused

E T K N R L P