AAA
2219229
2332356
2217030
2219227
2319651
Tahad muuta maailma - õpi õpetajaks!
Ainus koht maailmas, kus saab õppida eesti viipekeele tõlgiks
Parim erialaraamatukogu - 15 000 laenutust aastas
2015. aasta mais ilmub ajakirja hariduskorralduse ja haridusjuhtimise erinumber

Doktorikool

Haridus- ja kasvatusteaduste doktorikool on Tallinna, Tartu ja Helsingi Ülikooli koostööprojekt, mis pakub doktorantidele erinevaid võimalusi pühendumiseks teadus- ja õppetööle ning doktorantuuri edukaks läbimiseks

Eesti Haridusteaduste Ajakiri. Estonian Journal of Education

Eesti Haridusteaduste Ajakiri. Estonian Journal of Education on eelretsenseeritav ja rahvusvahelise toimetuskolleegiumiga avatud juurdepääsuga ajakiri, mis avaldab eestikeelseid akadeemilisi originaaluurimusi ja teaduspõhiseid kaastöid kasvatusteadustest, haridusest ja õpetajakoolitusest kogu selle mitmekülgsuses. Ajakirja antakse välja Tartu Ülikooli ja Tallinna Ülikooli koostöös, Tartu Ülikooli Kirjastuse väljaandena ning avaldatakse avatud publitseerimise platvormil OJS (Open Journal Systems).

Meediakajastused

Haridusteaduste instituudi üksused

Pedagogicum

Pedagogicum on Tartu Ülikooli konsortsium, mis koordineerib õpetajakoolituse ja haridusteaduse edendamiseks vajalikku tegevust ülikoolis. Konsortsiumi juhib haridusteaduste instituudi professor Margus Pedaste.
Pedagogicumi koduleht

Uudised

Karli Ülikooli kirjastuselt „Karolinum“ ilmus tšehhi keelne raamat Eesti haridussüsteemi arengust „Školní vzdělávání v Estonsku“, (eesti k.

Haridusteaduste instituudist pälvisid Tartu Ülikooli aumärgi dotsent Krista Uibu ja  prodekaan, haridustehnoloogia keskuse juhataja, professor Margus Pedaste.

Sündmused

E T K N R L P